طراحی و اجرای پارتیشن تک جداره با فریم پروفیل آلومینیوم و شیشه سکوریت

درباره پارتیشن تک جداره شیشه ای

پارتیشن تک جداره انتخاب خوبی برای فضا سازی در محیط های کاری است اگر چه ما اغلب پارتیشن دوجداره را به دلیل به صرفه تر بودن قیمت آن در مقایسه با مزایا پیشنهاد میکنیم. نکته مهم که باید در مورد نوع تک جداره به آن اشاره کنیم این است که نوع تک جداره بهتر است برای فضایی استفاده شود که تا سقف را بپوشاند و به سقف متصل شود تا استحکام بهتری داشته باشد در حالی که در نوع دوجداره چنین موضوعی اهمیت ندارد و با هر ارتفاعی میتوان آن را اجرا کرد. همچنین در این نوع پارتیشن باید از شیشه سکوریت ضخیم تر استفاده کرد.

پارتیشن تکجداره شیشه ای با فریم آلومینیوم اغلب با پروفیل 4 سانتی متر و شیشه سکورت  6 میلیمتر تولید میگردد.

با توجه به باریک بودن پروفیل آن کمی محدودیت در انتخاب در بوجود می آید اما بهرحال میتوان از درهای مختلفی برای آن استفاده کرد.

نکته دیگر اینکه اینکه پروفیل به کار رفته قلبلیت داکتینگ دارد. یعنی میتوان از فضای داخل پروفیل برای عبور دادن سیم و کابل برق، تلفن و یا شبکه استفاده کرد.

کارشناسان ما آمادگی دارند تا به همه سوالات شما پاسخ دهند و یا در مورد انتخاب پارتیشن مناسب فضای شما مشاوره لازم را ارائه نمایند. امکان حضور کارشناس در محل شما و ارائه مشاوره حضوری و اندازه گیری های مورد نیاز نیز وجود دارد.

فقط کافی است از طریق فرم درخواست مشاوره و یا ارسال پیام در واتزاپ با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول:

نصب پارتیشن به چه صورت می باشد؟ آیا خودمان هم میتوانیم آن را نصب کنیم؟

درواقع نصب آن آسان است و در کنار ابزارهای مورد نیاز، تنها باید یک نیروی کمکی به همراه داشته باشید. البته بدیهی است نصب توسط یک فرد با تجربه میتواند زیبایی و ظرافت کار نصب را دوچندان نماید.

 

هزینه های طراحی و اجرا به چه صورت می باشد؟

قیمت نصب بر اساس نوع متریال و مساحت آن به اضافه هزینه نصب محاسبه می شود، برای اطلاع از قیمتهای روز لطفا تماس بگیرید.

 

برای محیط اداری نوع دوجداره بهتر است یا تک جداره؟

با توجه با متراژ مورد نیاز و فضای کار و همچنین بودجه ای که در اختیار دارید باید در این مورد نظر داده شود. اگرچه پارتیشن دوجداره به دلیل تنوعی که در طرح ها و رنگ ها دارد و هم به دلیل عایق بودن در برابر صدا و حرارت، خرید آن پیشنهاد می گردد.

 

مزایای پارتیشن تک جداره چیست؟

معمولا اگر هدف از پارتیشن بندی تفکیک فضا باشد این مدل با توجه به مقرون به صرفه بودن انتخاب بهتری است. منظور از تفکیک فضا در اینجا همان جداسازی فضاها از یکدیگر با ارتفاع کامل است یعنی کف تا سقف را باید پوشش داد.

 

آیا میتوان برای صرفه جویی در هزینه ها، از پارتیشن اداری دست دوم استفاده کرد؟

بله، می توان استفاده کرد ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که وقتی برای یک محیط می خواهید پارتیشن خریداری کنید، باید با توجه به فضا و محیط آن را طراحی نمایید ولی وقتی پارتیشن دست دوم می خرید دیگر آن برای محیط شما استاندارد نیست و ممکن است آن زیبایی مورد نظر را ایجاد نکند ولی برای کاهش هزینه ها انتخاب خوبی می باشد.

 

آیا امکان سفارش اینترنتی وجود دارد؟

ثبت سفارش لازم است با دقت انجام شود و نیاز به اندازه گیری دقیق دارد لذا لازم است قبل از آن، گفتگو به صورت تلفنی یا حضوری وجود داشته باشد تا سفارش مطابق با نظر و سلیقه شما و در اندازه درست ثبت شود. بدین ترتیب احتمال اتلاف سرمایه و انرژی به حداقل می رسد.

 

آیا آرتینام به غیر از تهران برای دیگر شهرهای ایران سفارش قبول میکند؟

بله، امکان انجام پروژه در سایر شهرها وجود دارد. البته واضح است هزینه های حمل و نقل و ایاب و ذهاب نصاب به مبلغ کل اضافه میگردد. تلاش ما جلب رضایت شماست.

نحوه سفارش به چه صورت می باشد؟

اولین قدم تماس با آرتینام به صورت تلفنی یا ارسال پیام میباشد. همچنین میتوانید درخواست مشاوره از طریق فرم تماس ثبت نمایید تا یکی از کارشناسان ما با شما تماس بگیرد. پس از آن با ارزیابی بودجه مورد نظر شما و پس از بازدید از محل و اندازه گیری دقیق طراحی و ساخت انجام شده و نصب انجام میگردد.

پارتیشن دوجداره، طراحی و اجرا با پروفیل آلومینیوم و شیشه سکوریت

پارتیشن دوجداره چیست؟ پارتیشن دوجداره یک انتخاب عالی برای...

ادامه مطلب

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *