پارتیشن دوجداره، طراحی و اجرا با پروفیل آلومینیوم و شیشه سکوریت

پارتیشن دوجداره چیست؟

پارتیشن دوجداره یک انتخاب عالی برای فضای اتاق مدیریت یا اتاق جلسات است. دو جداره بودن شیشه آن باعث سکوت بیشتر و انتقال کم صدا به بیرون میگردد.

پارتیشن دوجداره شیشه ای با فریم آلومینیوم را میتوان با پروفیل های از 4 تا 10 سانتی متر تولید کرد. همچنین شیشه سکورت مورد استفاده در این پارتیشن ها 4، 6 و در پروفیلهای باریک تر از شیشه سکوریت 4 یا 6 سانتیمتر است. واضح است وقتی از پروفیل 4 سانتی متر استفاده میشود شیشه شکوریت نازکتر که همان 4 میلیمتری است استفاده گردد.

اضافه میگردد از قابلیت های آن میتوان به امکان نصب درب ریلی استفاده کرد. همچنین میتوان بخشی یا تمام شیشه سکوریت را سندبلاست کرد تا مات و زیباتر گردد. امکان درآوردن یک طرح مانند آرم شرکت بوسیله سند بلاست نیز وجود دارد.

در نمونه های با پروفیل ضخیم تر امکان نصب پرده کرکره باریک بین دو شیشه وجود دارد که بدین ترتیب میتوان میزان نور را کنترل کرد یا با بستن پرده امکان دیده شدن داخل را ار بین برد. (برای مثال برای زمان جلسات)

کارشناسان ما آمادگی دارند تا به همه سوالات شما پاسخ دهند و یا در مورد انتخاب پارتیشن مناسب فضای شما مشاوره لازم را ارائه نمایند. امکان حضور کارشناس در محل شما و ارائه مشاوره حضوری و اندازه گیری پارتیشن مورد نیاز نیز وجود دارد.

فقط کافی است از طریق فرم درخواست مشاوره و یا ارسال پیام در واتزاپ با ما تماس بگیرید.

 

سوالات متداول:

 

نصب پارتیشن دوجداره به چه صورت می باشد؟ آیا می توانیم خودمان هم پارتیشن را نصب کنیم؟

نصب پارتیشن بسیار آسان است و در کنار ابزارهای مورد نیاز، تنها باید یک نیروی کمکی به همراه داشته باشید. البته بدیهی است نصب توسط یک فرد با تجربه میتواند زیبایی و ظرافت کار نصب را دوچندان نماید.

 

هزینه نصب پارتیشن دوجداره به چه صورت می باشد؟

قیمت نصب با توجه به نوع متریال و مساحت آن به اضافه هزینه نصب محاسبه می شود، برای اطلاع از قیمتهای روز لطفا تماس بگیرید.

کدام به صرفه تر است؟ دوجداره یا تک جداره؟

پارتیشن دوجداره به دلیل تنوعی که در طرح ها و رنگ ها دارد و هم به دلیل عایق بودن در برابر صدا و حرارت، خرید آن پیشنهاد می گردد. اما باید به بودجه ای که مد نظر دارید نیز توجه کنید.

 

مناسب ترین ارتفاع برای انواع دوجداره کدامند؟

انتخاب ارتفاع متفاوت می باشد. در بیانی واضح تر باید بگوییم که در فضاهایی که می خواهیم فقط حریم کاری پرسنل مشخص شود و امکان ارتباط بین کارکنان وجود داشته باشد، مناسب ترین ارتفاع بین 120 تا 150 می باشد که می توان با 20 تا 40 سانتی متر را پنجره و مابقی را از پانل استفاده کرد. اما اگر هدف جداسازی فضاها از یکدیگر است ارتفاع کامل یعنی کف تا سقف را باید پوشش داد.

 

آیا امکان سفارشی سازی وجود دارد؟

بله، تیم ما با توجه به امکانات موجود، پس از بررسی و ارزیابی سفارش و نظر مشتری و البته متناسب با فضای مورد استفاده و محل نصب، تلاش مینماید تا حد امکان نظر و سلیقه مشتری را در کار اعمال نماید.

آیا امکان سفارش اینترنتی انواع پارتیشن اداری وجود دارد؟

با توجه به اینکه ثبت سفارش با دقت صورت می گیرد، نیاز به مکالمه به صورت تلفنی یا حضوری وجود دارد تا سفارشات به درستی و دقیقاً مطابق با نظر و سلیقه مشتریان و در اندازه درست ثبت شود و در مدت زمان مقرر حاضر گردد. بدین ترتیب احتمال اشتباه در اندازه گیری توسط مشتری و اتلاف سرمایه و انرژی را به حداقل می رساند.

 

آیا آرتینام به غیر از تهران برای دیگر شهرهای ایران سفارش قبول میکند؟

بله، امکان انجام پروژه در سایر شهرها وجود دارد. البته واضح است هزینه های حمل و نقل و ایاب و ذهاب نصاب به مبلغ کل اضافه میگردد. تلاش ما جلب رضایت شماست.

نحوه سفارش به چه صورت می باشد؟

اولین قدم تماس با آرتینام به صورت تلفنی یا ارسال پیام در واتزاپ میباشد. همچنین میتوانید درخواست مشاوره از طریق فرم تماس ثبت نمایید تا یکی از کارشناسان ما با شما تماس بگیرد. پس از آن با ارزیابی بودجه مورد نظر شما، محل نصب و اندازه و  مابقی مراحل تا طراحی و نصب انجام میگردد.

طراحی و اجرای پارتیشن تک جداره با فریم پروفیل آلومینیوم و شیشه سکوریت

درباره پارتیشن تک جداره شیشه ای پارتیشن تک جداره...

ادامه مطلب

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *